De laatste module van het Touch for Health traject vlecht alle modules tot een eenheid. Stof uit de eerste drie modules wordt herhaald. Uiteraard worden er nog nieuwe elementen aan toegevoegd zoals emoties balanceren m.b.v. de wet van de 5 elementen, theorie van de acupressuurpunten ter versterking/verzwakking, een nieuwe correctie via de luo-punten, nog een manier om voeding te testen, spier inhibitietechniek (bevroren spieren) en een houdingsanalyse maken.
Tijdens Touch for Health 4 ga je bij mij aan de slag met je eigen volgorde van 42 spieren testen. Elke trainer heeft zijn eigen methode om deze laatste module inhoud te geven. Ik vind het leuk om je te laten ervaren hoe de 5 elementen een extra dimensie kunnen laten voelen tijdens een 42 spieren balans. Daarbij loop je voor en na de balans de 5 elementen. Ook kijken we naar de diverse klachten en wat je allemaal in zou kunnen zetten vanuit de kennis die je nu hebt.
De prijzen zijn inclusief koffie, thee en wat lekkers. De lunch mag je zelf verzorgen.
De cursus wordt gegeven aan minimaal 4 en maximaal 8 cursisten tegelijk, zodat er ruim de gelegenheid is om de technieken, onder begeleiding, te oefenen. Mochten de bovengenoemde data niet passen binnen jouw agenda, neem dan contact op (mail/telefoon) om jouw mogelijkheden te bespreken. Want Touch for Health, Stress Release, Zicht op woordblind en Zicht op leefblind zijn het waard om te kennen en te kunnen.
Je kunt je aanmelden door een mail te sturen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.